Warszawa

Lokale i budynki usługowe

W Warszawie wybudowaliśmy swoje pierwsze osiedla. To największy rynek mieszkaniowy i inwestycyjny w Polsce, a jednocześnie jeden z najbardziej atrakcyjnych w całym regionie CEE. Miasto jest chętnie wybierane nie tylko przez mieszkańców czy inwestorów z naszego kraju, ale i przez globalnych gigantów. To właśnie z Warszawą chcą związać swoją przyszłość.

Wiślany Mokotów VII – Lokale usługowe

  • dobra komunikacja

  • duże witryny

  • wejście bezpośrednio z ulicy

Wiślany Mokotów ma to do siebie, że mieszka się tu przyjemnie i wygodnie. Bo przyjazne miasto to miasto „kilkuminutowe”, co oznacza, że najważniejsze sprawy można załatwić tuż obok domu – bez straty czasu na męczące dojazdy.

Lokale użytkowe na nowych osiedlach od razu zdobywają rzesze wiernych klientów. Tylko w naszych budynkach mieszka już ponad 2.000 osób. Klientów więc nie zabraknie!
Salon, sklep, a może punkt usługowy bądź gastronomiczny? Zdecyduj sam!

sprawdź dostępne lokale

Mangalia Mokotów II - Ostatnie usługi przy Trakcie Królewskim!

  • blisko Wisły

  • dobra komunikacja

Dzisiejsze trendy to miasto przyjazne i wygodne, w którym najważniejsze sprawy, np. zakupy, można załatwić obok domu. Dlatego lokale usługowe na nowych osiedlach to atrakcyjna forma inwestycji. Sklep, salon czy punkt usługowy w dobrej lokalizacji to gwarancja, że klientów nie zabraknie! A dochód pochodzący z wynajmu jest stały i przekracza nawet najwyższe oprocentowanie lokat.

Lokale na os. Mangalia Mokotów to:

– pierwszorzędna lokalizacja w ruchliwym punkcie dzielnicy
– tysiące mieszkańców okolicznych osiedli, którzy poszukują usług w okolicy
– nowoczesna przestrzeń idealna pod różne formy działalności.

sprawdź dostępne lokale

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje