Warszawa

Lokale i budynki usługowe

Szukasz kawalerki? A może mieszkania dla całej rodziny? Zobacz nasze realizacje w Warszawie i znajdź coś w sam raz dla siebie. Projektując osiedla dbamy, nie tylko o wygodne układy mieszkań i wysoki standard wykończenia, ale także infrastrukturę towarzyszącą – elementy małej architektury, zieleń i miejsca spotkań dla mieszkańców. Tu poczujesz się jak u siebie.

Mokotów - Mangalia Mokotów II Ostatnie usługi przy Trakcie Królewskim!

  • blisko Wisły

  • dobra komunikacja

  • dla sportowców

Dzisiejsze trendy to miasto przyjazne i wygodne, w którym najważniejsze sprawy, np. zakupy, można załatwić obok domu. Dlatego lokale usługowe na nowych osiedlach to atrakcyjna forma inwestycji. Sklep, salon czy punkt usługowy w dobrej lokalizacji to gwarancja, że klientów nie zabraknie! A dochód pochodzący z wynajmu jest stały i przekracza nawet najwyższe oprocentowanie lokat.

Lokale na os. Mangalia Mokotów to:

– pierwszorzędna lokalizacja w ruchliwym punkcie dzielnicy
– tysiące mieszkańców okolicznych osiedli, którzy poszukują usług w okolicy
– nowoczesna przestrzeń idealna pod różne formy działalności.

sprawdź dostępne lokale

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje