Warszawa

Mieszkania

W Warszawie wybudowaliśmy swoje pierwsze osiedla. To największy rynek mieszkaniowy i inwestycyjny w Polsce, a jednocześnie jeden z najbardziej atrakcyjnych w całym regionie CEE. Miasto jest chętnie wybierane nie tylko przez mieszkańców czy inwestorów z naszego kraju, ale i przez globalnych gigantów. To właśnie z Warszawą chcą związać swoją przyszłość.

Osiedle Wiślany Mokotów - etap VI i VII

 • niska, kameralna zabudowa

 • piękna aranżacja zieleni

 • blisko Wisły

Mokotów to jedna z ulubionych dzielnic Warszawiaków. Od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miejsc do życia. To jeden z powodów dla których Spravia postanowiła wybudować tu swoje kolejne osiedle. Obszar, na którym powstaje nie jest gęsto zabudowany i daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Obecni mieszkańcy chwalą sobie jakość małej architektury, wszechobecną zieleń i wykończenie części wspólnych. To osiedle wprost tętni życiem. W ciepłe, słoneczne dni dzieci „rozrabiają” na placu zabaw, nie brakuje też dorosłych amatorów siłowni „pod chmurką”. Zobacz mieszkania z kolejnych etapów inwestycji, i wybierz to jedno dla siebie.

zobacz inwestycję

Osiedle Górczewska 240 (inwestycja planowana)

 • przy metrze

 • usługi i sklepiki w okolicy

 • zielona okolica

Osiedle Górczewska 240 powstaje przy planowanej stacji metra „Lazurowa”. Dzięki temu dojazd do centrum będzie szybki i komfortowy.

W I etapie zaplanowaliśmy jeden niewysoki budynek (od 4 do 5 pięter), a w nim 120 mieszkań od 1-do 5-pokojowych. Wszystkie będą  miały mały balkon, taras bądź – te na parterze – ogródek. Nasi architekci zadbali o funkcjonalność, stąd ustawne pokoje, wnęki na szafy garderobiane i łazienki z miejscem na wannę.

zobacz inwestycję

Osiedle Pry100ra - etap I (inwestycja planowana)

 • ładna architektura

 • doskonała komunikacja

 • usługi i sklepiki na osiedlu

Zaplanowaliśmy osiedle, które w każdym calu będzie na 100%! Od projektu, poprzez architekturę i mieszkania, na zieleni kończąc.

Na elewacjach architekci przewidzieli modną, jasną kolorystykę z elementami beżowymi. W wybranych miejscach pojawi się okładzina w kolorze ciepłego drewna oraz spieki kwarcowe. Aby uzyskać lekkość bryły, balustrady części balkonów będą szklane. Główny hol wejściowy zostanie tak zaaranżowany, aby przez lata cieszył mieszkańców swoją elegancją, a gości wprowadzał w zachwyt. Zaskoczymy oryginalną stylistyką – subtelnym oświetleniem, roślinami i ażurowym panelami. Jesteśmy przekonani, że taka estetyka spodoba się od razu.

zobacz inwestycję

Mangalia Mokotów - etap II

Ostatnie, gotowe mieszkania na osiedlu Mangalia Mokotów.  

Celem projektantów było stworzenie eleganckiej architektury i nadanie budynkom wielkomiejskiego charakteru.
Czy nam się udało? Sprawdź sam. Zapraszamy na gotowe osiedle, na którym mieszka się przyjemnie i wygodnie.

Bliskość miejsc niezbędnych w codziennej egzystencji na wyciągnięcie ręki to niewątpliwa zaleta lokalizacji naszego osiedla. Mieszkańcy znajdą w pobliżu sklepiki, punkty usługowe, przychodnie, apteki czy centra handlowe. Spacerem można dojść również do przedszkola, szkoły czy placów zabaw.

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

 • Profesjonalizm

 • Doświadczenie

 • Kompetencje

 • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje