Warszawa

Mieszkania

W Warszawie wybudowaliśmy swoje pierwsze osiedla. To największy rynek mieszkaniowy i inwestycyjny w Polsce, a jednocześnie jeden z najbardziej atrakcyjnych w całym regionie CEE. Miasto jest chętnie wybierane nie tylko przez mieszkańców czy inwestorów z naszego kraju, ale i przez globalnych gigantów. To właśnie z Warszawą chcą związać swoją przyszłość.

Ursus – osiedle Pry100ra - etap I (inwestycja planowana)

  • ładna architektura

  • doskonała komunikacja

  • usługi i sklepiki na osiedlu

Zaplanowaliśmy osiedle, które w każdym calu będzie na 100%! Od projektu, poprzez architekturę i mieszkania, na zieleni kończąc.

Na elewacjach architekci przewidzieli modną, jasną kolorystykę z elementami beżowymi. W wybranych miejscach pojawi się okładzina w kolorze ciepłego drewna oraz spieki kwarcowe. Aby uzyskać lekkość bryły, balustrady części balkonów będą szklane. Główny hol wejściowy zostanie tak zaaranżowany, aby przez lata cieszył mieszkańców swoją elegancją, a gości wprowadzał w zachwyt. Zaskoczymy oryginalną stylistyką – subtelnym oświetleniem, roślinami i ażurowym panelami. Jesteśmy przekonani, że taka estetyka spodoba się od razu.

zobacz inwestycję

Mokotów - Osiedle Wiślany Mokotów

  • niska, kameralna zabudowa

  • piękna aranżacja zieleni

  • blisko Wisły

Mokotów to jedna z ulubionych dzielnic Warszawiaków. Od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miejsc do życia. To jeden z powodów dla których Spravia postanowiła wybudować tu swoje kolejne osiedle. Obszar, na którym powstaje nie jest gęsto zabudowany i daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Obecni mieszkańcy chwalą sobie jakość małej architektury, wszechobecną zieleń i wykończenie części wspólnych. To osiedle wprost tętni życiem. W ciepłe, słoneczne dni dzieci „rozrabiają” na placu zabaw, nie brakuje też dorosłych amatorów siłowni „pod chmurką”. Zobacz mieszkania z kolejnych etapów inwestycji, i wybierz to jedno dla siebie.

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje