Warszawa

Mieszkania

Szukasz kawalerki? A może mieszkania dla całej rodziny? Zobacz nasze realizacje w Warszawie i znajdź coś w sam raz dla siebie. Projektując osiedla dbamy, nie tylko o wygodne układy mieszkań i wysoki standard wykończenia, ale także infrastrukturę towarzyszącą – elementy małej architektury, zieleń i miejsca spotkań dla mieszkańców. Tu poczujesz się jak u siebie.

Osiedle Bokserska

  • spokojna lokalizacja

  • dobra komunikacja

Odkryj spokojną, mieszkaniową część Służewca. Tutaj ludziom żyje się wygodnie. Wystarczy krótki spacer, by odprowadzić dzieci do szkoły lub przedszkola. W bliskiej okolicy znajdują się też liczne punkty usługowe i handlowe. To nie tylko komfortowe miejsce do życia dla osób pracujących w pobliżu, ale też świetna inwestycja w mieszkanie pod wynajem.

Myśląc o potrzebach mieszkańców zaprojektowaliśmy prywatne ogródki i tarasy. Tutaj spokojnie wypijesz kawę i znajdziesz chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku. Dostosowując je do swoich potrzeb, sprawisz by stały się Twoim prywatnym centrum relaksu.

zobacz inwestycję

Mokotów - Osiedle Wiślany Mokotów

  • blisko Wisły

  • dobra komunikacja

  • dla sportowców

Mokotów to jedna z ulubionych dzielnic Warszawiaków. Od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miejsc do życia. To jeden z powodów dla których Spravia postanowiła wybudować tu swoje kolejne osiedle. Obszar, na którym powstaje nie jest gęsto zabudowany i daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Obecni mieszkańcy chwalą sobie jakość małej architektury, wszechobecną zieleń i wykończenie części wspólnych. To osiedle wprost tętni życiem. W ciepłe, słoneczne dni dzieci „rozrabiają” na placu zabaw, nie brakuje też dorosłych amatorów siłowni „pod chmurką”. Zobacz mieszkania z kolejnych etapów inwestycji, i wybierz to jedno dla siebie.

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje