Warszawa

Mieszkania

W Warszawie wybudowaliśmy swoje pierwsze osiedla. To największy rynek mieszkaniowy i inwestycyjny w Polsce, a jednocześnie jeden z najbardziej atrakcyjnych w całym regionie CEE. Miasto jest chętnie wybierane nie tylko przez mieszkańców czy inwestorów z naszego kraju, ale i przez globalnych gigantów. To właśnie z Warszawą chcą związać swoją przyszłość.

Mokotów - Osiedle Wiślany Mokotów

  • niska, kameralna zabudowa

  • piękna aranżacja zieleni

  • blisko Wisły

Mokotów to jedna z ulubionych dzielnic Warszawiaków. Od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miejsc do życia. To jeden z powodów dla których Spravia postanowiła wybudować tu swoje kolejne osiedle. Obszar, na którym powstaje nie jest gęsto zabudowany i daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Obecni mieszkańcy chwalą sobie jakość małej architektury, wszechobecną zieleń i wykończenie części wspólnych. To osiedle wprost tętni życiem. W ciepłe, słoneczne dni dzieci „rozrabiają” na placu zabaw, nie brakuje też dorosłych amatorów siłowni „pod chmurką”. Zobacz mieszkania z kolejnych etapów inwestycji, i wybierz to jedno dla siebie.

zobacz inwestycję

Osiedle Bokserska

  • gotowe do zamieszkania

  • spokojna lokalizacja

  • dobra komunikacja

Odkryj spokojną, mieszkaniową część Służewca. Tutaj ludziom żyje się wygodnie. Wystarczy krótki spacer, by odprowadzić dzieci do szkoły lub przedszkola. W bliskiej okolicy znajdują się też liczne punkty usługowe i handlowe. To nie tylko komfortowe miejsce do życia dla osób pracujących w pobliżu, ale też świetna inwestycja w mieszkanie pod wynajem.

Myśląc o potrzebach mieszkańców zaprojektowaliśmy prywatne ogródki i tarasy. Tutaj spokojnie wypijesz kawę i znajdziesz chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku. Dostosowując je do swoich potrzeb, sprawisz by stały się Twoim prywatnym centrum relaksu.

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje