Warszawa

Mieszkania

W Warszawie wybudowaliśmy swoje pierwsze osiedla. To największy rynek mieszkaniowy i inwestycyjny w Polsce, a jednocześnie jeden z najbardziej atrakcyjnych w całym regionie CEE. Miasto jest chętnie wybierane nie tylko przez mieszkańców czy inwestorów z naszego kraju, ale i przez globalnych gigantów. To właśnie z Warszawą chcą związać swoją przyszłość.

Osiedle Pry100ra - etap I

 • ładna architektura

 • doskonała komunikacja

 • usługi i sklepiki na osiedlu

Zaplanowaliśmy osiedle, które w każdym calu będzie na 100%! Od projektu, poprzez architekturę i mieszkania, na zieleni kończąc.

Na elewacjach architekci przewidzieli modną, jasną kolorystykę z elementami beżowymi. W wybranych miejscach pojawi się okładzina w kolorze ciepłego drewna oraz spieki kwarcowe. Aby uzyskać lekkość bryły, balustrady części balkonów będą szklane. Główny hol wejściowy zostanie tak zaaranżowany, aby przez lata cieszył mieszkańców swoją elegancją, a gości wprowadzał w zachwyt. Zaskoczymy oryginalną stylistyką – subtelnym oświetleniem, roślinami i ażurowym panelami. Jesteśmy przekonani, że taka estetyka spodoba się od razu.

zobacz inwestycję

Osiedle Górczewska 240

 • przy metrze

 • usługi i sklepiki w okolicy

 • zielona okolica

Osiedle Górczewska 240 powstaje przy planowanej stacji metra „Lazurowa”. Dzięki temu dojazd do centrum będzie szybki i komfortowy.

W I etapie zaplanowaliśmy jeden niewysoki budynek (od 4 do 5 pięter), a w nim 120 mieszkań od 2-do 5-pokojowych. Wszystkie będą  miały mały balkon, taras bądź – te na parterze – ogródek. Nasi architekci zadbali o funkcjonalność, stąd ustawne pokoje, wnęki na szafy garderobiane i łazienki z miejscem na wannę.

zobacz inwestycję

Osiedle Wiślany Mokotów - etap VII, VIII i Wille

 • niska, kameralna zabudowa

 • piękna aranżacja zieleni

 • blisko Wisły

Mokotów to jedna z ulubionych dzielnic Warszawiaków. Od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miejsc do życia. To jeden z powodów dla których Spravia postanowiła wybudować tu swoje kolejne osiedle. Obszar, na którym powstaje nie jest gęsto zabudowany i daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Obecni mieszkańcy chwalą sobie jakość małej architektury, wszechobecną zieleń i wykończenie części wspólnych. To osiedle wprost tętni życiem. W ciepłe, słoneczne dni dzieci „rozrabiają” na placu zabaw, nie brakuje też dorosłych amatorów siłowni „pod chmurką”. Zobacz mieszkania z kolejnych etapów inwestycji, i wybierz to jedno dla siebie.

zobacz inwestycję

Osiedle via Familia (inwestycja planowana)

  • Niska, kameralna zabudowa

  • Blisko Wisły

  • Świetna komunikacja

  Osiedle via Familia wybudujemy u zbiegu ul. Modlińskiej i ul. Familijnej na Białołęce. To właśnie w tej dzielnicy młode rodziny chętnie osiedlają się na lata. Inspiracją przy wyborze nazwy była dla nas nie tylko nazwa ulicy, ale i rozwiązania, które przygotowaliśmy dla rodzin.

  Planujemy kameralne, familijne osiedle. W 3-piętrowym budynku o 4 bryłach nadziemnych znajdzie się 90 mieszkań. Ich rozkłady – jak to w Spravii – pozwolą na wygodne zaaranżowanie przestrzeni. Architektura i jakość wykończenia spodobają się przyszłym mieszkańcom. Będzie nowocześnie i ponadczasowo. Teren wewnętrzny osiedla zazielenimy i wyposażymy w małą architekturę. Przygotujemy miejsca rekreacji i wypoczynku; planujemy także ciekawe rozwiązania rowerowe. Liczymy, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu!

  zobacz inwestycję

  Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

  Dlaczego Spravia?

  Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

  Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

  Zobacz nasze inne inwestycje

  Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
  Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
  włącz i słuchaj