Wrocław

Mieszkania

Budując osiedla, staramy się zadbać zarówno o tych, którzy lubią aktywnie spędzać na łonie natury, jak i tych, którzy wolą odpoczywać w zaciszu. Nie brakuje na nich także miejsc stworzonych specjalnie dla dzieci. Zobacz nasze osiedla we Wrocławiu i wybierz mieszkanie, które najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

Midori House

  • waterfront view

  • najwyższa jakość wykończenia

  • zielona okolica

‘Midori’ to japońskie słowo określające kolor młodych liści i roślin. To świeżość, natura i zieleń. To nie tylko przyroda na lądzie, ale także woda jako źródło życia.

Takie właśnie były nasze inspiracje dla apartamentów nad Oławą. Nie mogły być inne. Bo tutaj codzienne życie spotyka się ze spokojem natury. Tylko 46 apartamentów, a loggie i tarasy otwarte na zieleń i rzekę. Midori House będzie budynkiem typu waterfront skąpanym w zieleni, wręcz tajemniczo ukrytym w koronach starych drzew. Bo w naturze tego miejsca jest balans między przyrodą, a architekturą.

zobacz inwestycję

Nowy Grabiszyn IV i V etap

  • duży, zielony dziedziniec

  • blisko centrum

  • dobra komunikacja

To 321 nowych mieszkań. Do wyboru są lokale od 2- do 5-pokojowych o powierzchni od 36 do 88 m2. Na uwagę zasługują m. in. „czwórki”, które były projektowane z myślą o rodzinach. Projektanci pamiętali o widnej kuchni, miejscu na szafy czy o gabinecie. Z kolei mieszkania dwupokojowe to rozwiązanie dla młodych na start lub jako inwestycja. Wszystkie wyróżniają się rozkładami, które pozwolą na wygodne zamieszkiwanie nawet 3-osobowej rodzinie.

Mieszkańcy będą mogli spędzać czas na siłowni plenerowej czy w amfiteatrze, a najmłodsi – na placu zabaw.

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje