Wrocław

Mieszkania

Projektując nasze osiedla pamiętamy zarówno o Klientach, którzy lubią aktywnie spędzać na łonie natury, jak i tych, którzy wolą odpoczywać w zaciszu. Nie brakuje na nich także miejsc stworzonych specjalnie dla dzieci. Zobacz nasze inwestycje w Krakowie i wybierz mieszkanie, które najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

Nowy Grabiszyn - IV i V etap

  • dawny klimat miasta

  • zabytkowa dzielnica

To 321 nowych mieszkań. Do wyboru są lokale od 2- do 5-pokojowych o powierzchni od 36 do 88 m kw. Na uwagę zasługują m. in. „czwórki”, które były projektowane z myślą o rodzinach. Projektanci pamiętali o widnej kuchni, miejscu na szafy czy o gabinecie. Z kolei mieszkania dwupokojowe to rozwiązanie dla młodych na start lub jako inwestycja. Wszystkie wyróżniają się rozkładami, które pozwolą na wygodne zamieszkiwanie nawet 3-osobowej rodzinie.

Mieszkańcy będą mogli spędzać czas na siłowni plenerowej czy w amfiteatrze, a najmłodsi – na placu zabaw.

zobacz inwestycję

Nowy Grabiszyn - III etap

  • spokojna okolica

  • dobra komunikacja

Architekci postawili na ponadczasowe rozwiązania i wybrali kolorystykę spójną
z poprzednimi etapami. Dzięki temu osiedle będzie jednorodne pod względem estetycznym i wizualnym. Odcienie bieli i beżu, a także wysokiej jakości materiały wykończeniowe nadadzą budynkom eleganckiego i klasycznego charakteru.

W III etapie powstanie 187 mieszkań. Do wyboru będą lokale od 2- do 4-pokojowych. Każde mieszkanie ma ustawny balkon lub loggię, a na parterze – ogródek.

 

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje