kredyt-na-start-sticker-gold

Kraków

Mieszkania

Projektując nasze osiedla, pamiętamy zarówno o Klientach, którzy lubią aktywnie spędzać czas na łonie natury, jak i tych, którzy wolą odpoczywać w zaciszu. Nie brakuje na nich także miejsc stworzonych specjalnie dla dzieci. Zobacz nasze inwestycje w Krakowie i wybierz mieszkanie, które najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

Nowa Myśliwska 55B

 • zielony dziedziniec z palcem zabaw

 • osiedle przyjazne rowerzystom

 • ładowarki aut elektrycznych

Osiedle Nowa Myśliwska, dzięki świetnemu położeniu i stylowej architekturze, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród rodzin, młodych par, studentów oraz seniorów.

W III już etapie wybudujemy 5-piętrowy budynek, który zaoferuje 174 funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 79 m2. Wszystkie posiadają przemyślane rozkłady, pozwalające w pełni wykorzystać każdy metr przestrzeni, balkon, a te na parterze – ogródek.

 

zobacz inwestycję

Osiedle Kołłątajówka (inwestycja planowana)

 • Zielona okolica

 • Niska, kameralna zabudowa

 • Ładowarki aut elektrycznych

Osiedle rodzinne “Kołłątajówka”, nazwane na część patrona ulicy Hugo Kołłątaja, jest przestrzenią, w której wartości zaufania i swobody łączą się, tworząc bezpieczne i komfortowe środowisko dla mieszkańców.

Wybudujemy tu dwa kameralne budynki (formalnie jeden dwuczęściowy), które zaoferują 109 mieszkań 2- i 3-pokojowych o metrażach od 32 do 65 m kw. Wszystkie mieszkania otrzymają balkony i loggie, a te położone na parterze – przydomowe ogródki.

zobacz inwestycję

Osiedle Fredry 6 - etap IV

 • niska, kameralna zabudowa

 • wspaniała zieleń na dziedzińcach

 • usługi i sklepiki na osiedlu

IV etap osiedla Fredry 6 będzie kontynuacją kompleksowo zaprojektowanej całości. Obejmie pięć budynków (3- i 4-piętrowych), oferując 187 mieszkań i 17 lokali usługowych.

Dla zmotoryzowanych udostępnimy miejsca postojowe w halach garażowych (w tym rodzinne oraz platformy) i zewnętrzne. Dla miłośników jednośladów przewidzieliśmy rowerownię oraz liczne stojaki. Atutem IV etapu będzie teren wewnętrzny pomiędzy budynkami 6A i 6F, gdzie zaplanowaliśmy atrakcyjne miejsca rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

 • Profesjonalizm

 • Doświadczenie

 • Kompetencje

 • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje

Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
włącz i słuchaj