Poznań

Mieszkania

Poznań należy do najbardziej wymagających rynków lokalnych w kraju. Nabywcy poszukują najlepszych rozwiązań. Ich oczekiwania staramy się spełniać optymalnie przygotowaną ofertą, w której metraż, standard oraz cena są odpowiednio zbilansowane. Budując w Poznaniu, przykładamy szczególną uwagę do jakości, funkcjonalności i komfortu życia na osiedlu.

Osiedle 64 Dmowskiego

 • bezpośredni tramwaj

 • usługi i sklepiki na osiedlu

 • osiedle przyjazne rowerzystom

64 Dmowskiego to dwa 11-kondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 228 mieszkań oraz 11 lokali usługowych w podcieniach wzdłuż ulicy. Pod budynkami zaplanowaliśmy halę garażową.

Mieszkania będą miały od dwóch do czterech pokoi, a ich metraże będą liczyły od 34 do 78 metrów kwadratowych. Nie zabraknie także mieszkań zaprojektowanych z myślą o wynajmie – które można będzie łatwo zaaranżować na dwa lokale. Każde mieszkanie będzie miało balkon, taras lub loggię, a w przypadku mieszkań parterowych będą także ogródki.

 

zobacz inwestycję

Osiedle Przy Unii - etap II

  • blisko Wartostrady

  • bezpośredni tramwaj

  • nowa dzielnica na mapie miasta

  W dwóch 8-piętrowych budynkach powstanie 180 mieszkań

  – wszystkie o przemyślanych układach.

  Lokale o średnim metrażu, w większości dwupokojowe z aneksami kuchennymi będą idealne na pierwsze mieszkanie bądź odpoczynek na zasłużonej emeryturze.

  Gratkę – zwłaszcza dla inwestorów – stanowiły będą większe, czteropokojowe mieszkania z możliwością łatwego podzielenia na dwa mniejsze lokale.

  Idealnie rozwiązanie pod wynajem lub przyszłościowo – dla dorastających dzieci.

  zobacz inwestycję

  Kamienica Przy Kinie

   • nowoczesna kamienica

   • zielony dziedziniec

   • w centrum Jeżyc

   Kamienica idealnie wpisze się w charakter jeżyckiej zabudowy. Stylem będzie nawiązywała do klasyki, ‎choć nie zabraknie nowoczesnych, charakterystycznych elementów – przeszkleń i zdobień fasady.

   Lokalizacja naszych apartamentów to wymarzone miejsce do życia dla wielbicieli miasta. Daj się ‎zauroczyć Jeżycom i poczuj niewymuszony luksus oraz piękno architektury.‎

   zobacz inwestycję

   Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

   Dlaczego Spravia?

   Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

   Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

   Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

   • Profesjonalizm

   • Doświadczenie

   • Kompetencje

   • Bezpieczeństwo

   Zobacz nasze inne inwestycje

   Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
   Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
   włącz i słuchaj