Poznań

Mieszkania

Poznań należy do najbardziej wymagających rynków lokalnych w kraju. Nabywcy poszukują najlepszych rozwiązań. Ich oczekiwania staramy się spełniać optymalnie przygotowaną ofertą, w której metraż, standard oraz cena są odpowiednio zbilansowane.

Osiedle Przy Unii - etap I

 • dawny klimat miasta

 • zabytkowa dzielnica

W dwóch budynkach (od 5 do 12 pięter) powstanie 313 mieszkań o metrażach od 27 do 85 m kw., w tym kawalerki, praktyczne dwójki, wygodne trójki i rodzinne czwórki.

Wszystkie mieszkania wyróżniają się rozkładami dającymi wiele wariantów aranżacji. Ich kolejną zaletą będą duże balkony i loggie, a przy mieszkaniach parterowych – ogródki. Z kolei tarasy na ostatnich piętrach będą wręcz fantastyczne i z pięknym widokiem.

zobacz inwestycję

Famma Dąbrowskiego

 • spokojna lokalizacja

 • dobra komunikacja

Wszystkie mieszkania, niezależnie od powierzchni, wyróżniają się przemyślanymi układami, które zagwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni i komfortowe życie. Szczególnie ciekawe są mieszkania na parterze, których ponad czteroipółmetrowa wysokość pozwoli urządzić antresolę. Duże możliwości aranżacyjne będą miały także mieszkania na ostatnim piętrze – górny poziom (antresola) to dodatkowa przestrzeń dla rodziny.

Hitem mieszkań będą fantastyczne tarasy – szerokie i ustawne, w których zakochacie się od razu! Niektóre o powierzchni nawet do 60 m kw.
i wypoczynku dla mieszkańców.

 

zobacz inwestycję

Polanka Niemena

 • blisko Warty

 • dobra komunikacja

 • dla sportowców

Przy ul. Niemena powstanie nowoczesny budynek z 294 mieszkaniami. Kształtem przypomina literę E. Dzięki temu mieszkańcy otrzymają 3 imponujące dziedzińce. Na każdym zaplanowaliśmy inną strefę – zabawy, rekreacji lub wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. Będzie więc plac rekreacyjny, ławki i stojaki na rowery, leżaki czy urządzenia do ćwiczeń. Wszystko w otoczeniu zieleni (bylin, krzewów, drzew).

Wszystkie mieszkania posiadają balkon, loggię lub taras, a mieszkania na parterach – ogródek.
Z kolei mieszkańcy najwyższych kondygnacji mogą liczyć na fantastyczne tarasy.

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

 • Profesjonalizm

 • Doświadczenie

 • Kompetencje

 • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje