Poznań

Mieszkania

Poznań należy do najbardziej wymagających rynków lokalnych w kraju. Nabywcy poszukują najlepszych rozwiązań. Ich oczekiwania staramy się spełniać optymalnie przygotowaną ofertą, w której metraż, standard oraz cena są odpowiednio zbilansowane. Budując w Poznaniu, przykładamy szczególną uwagę do jakości, funkcjonalności i komfortu życia na osiedlu.

Osiedle Przy Unii - etap III

 • blisko Wartostrady

 • bezpośredni tramwaj

 • nowa dzielnica na mapie miasta

Osiedle Przy Unii zostało zaprojektowane jako całość. Poszczególne etapy stworzą spójną i przyjazną przestrzeń, a architektura osiedla jest ponadczasowa.

Na III etap złożą się dwa budynki. Każdy z nich będzie miał swoją halę garażową. Na osiedlu znajdzie się także dodatkowy parking naziemny.

To dobre miejsce do życia

 Miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu to nieodzowny element naszych osiedli. Bezpieczny plac zabaw pozwoli na miłe i kreatywne spędzanie czasu najmłodszym mieszkańcom. Strefa rekreacji połączy cały kwartał i będzie świetnym miejscem nie tylko do relaksu, ale i sąsiedzkiej integracji.

zobacz inwestycję

Osiedle 64 Dmowskiego

 • bezpośredni tramwaj

 • usługi i sklepiki na osiedlu

 • osiedle przyjazne rowerzystom

64 Dmowskiego to dwa 11-kondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 228 mieszkań oraz 11 lokali usługowych w podcieniach wzdłuż ulicy. Pod budynkami zaplanowaliśmy halę garażową.

Mieszkania będą miały od dwóch do czterech pokoi, a ich metraże będą liczyły od 34 do 78 metrów kwadratowych. Nie zabraknie także mieszkań zaprojektowanych z myślą o wynajmie – które można będzie łatwo zaaranżować na dwa lokale. Każde mieszkanie będzie miało balkon, taras lub loggię, a w przypadku mieszkań parterowych będą także ogródki.

 

zobacz inwestycję

Osiedle Przy Unii - etap II

 • blisko Wartostrady

 • bezpośredni tramwaj

 • nowa dzielnica na mapie miasta

W dwóch 8-piętrowych budynkach powstanie 180 mieszkań

– wszystkie o przemyślanych układach.

Lokale o średnim metrażu, w większości dwupokojowe z aneksami kuchennymi będą idealne na pierwsze mieszkanie bądź odpoczynek na zasłużonej emeryturze.

Gratkę – zwłaszcza dla inwestorów – stanowiły będą większe, czteropokojowe mieszkania z możliwością łatwego podzielenia na dwa mniejsze lokale.

Idealnie rozwiązanie pod wynajem lub przyszłościowo – dla dorastających dzieci.

zobacz inwestycję

Kamienica Przy Kinie

 • nowoczesna kamienica

 • zielony dziedziniec

 • w centrum Jeżyc

Kamienica idealnie wpisze się w charakter jeżyckiej zabudowy. Stylem będzie nawiązywała do klasyki, ‎choć nie zabraknie nowoczesnych, charakterystycznych elementów – przeszkleń i zdobień fasady.

Lokalizacja naszych apartamentów to wymarzone miejsce do życia dla wielbicieli miasta. Daj się ‎zauroczyć Jeżycom i poczuj niewymuszony luksus oraz piękno architektury.‎

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

 • Profesjonalizm

 • Doświadczenie

 • Kompetencje

 • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje

Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
włącz i słuchaj