Gdynia

Apartamenty luksusowe

Stolica Pomorza wraz z Gdańskiem i Sopotem to miasta z olbrzymim potencjałem. Aglomeracja trójmiejska jest rynkiem pożądanym przez nabywców detalicznych oraz przez inwestorów instytucjonalnych. Obecnie realizujemy projekty mieszkaniowe w Gdyni i w Gdańsku.

Apartamenty Supernova

  • dawny klimat miasta

  • zabytkowa dzielnica

 Twoje miejsce na ziemi. Niczego więcej nie trzeba, aby być w pełni sobą!

Znajdź spokój w otoczeniu natury, morza i gwiazd. Zaszyj się przy jednym z najstarszych polskich rezerwatów i odpocznij od miejskiego zgiełku. To tutaj nowoczesna architektura i piękna zieleń wokół budynków pozwolą Ci poczuć, że żyjesz pełnią życia.

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje