Gdańsk

Mieszkania

Stolica Pomorza wraz z Gdynią i Sopotem to miasta z olbrzymim potencjałem. Aglomeracja trójmiejska jest rynkiem wyjątkowo pożądanym zarówno przez nabywców indywidualnych, jak i przez inwestorów instytucjonalnych. Obecnie osiedla mieszkaniowe budujemy w dwóch miastach aglomeracji – w Gdańsku i w Gdyni.

Osiedle Aalto

  • zielona okolica

  • blisko Wrzeszcza

  • nowoczesna architektura

Tu będzie można zapuścić korzenie na długo. Mieszkania (architekci zaprojektowali lokale od 2- do 5-‎pokojowych) zostały pomyślane tak, aby ich aranżacja pozwoliła uzyskać jak najlepszy efekt. Aby można ‎było zamieszkać na lata – praktycznie, wygodnie, bezpiecznie i z możliwością zmian, jeśli np. rodzina się ‎powiększy.‎

Absolutnym hitem są mieszkania na parterze z ogródkiem. Po co wybierać dom za miastem? Tutaj ‎można zamieszkać wśród zieleni i z własnym ogrodem! Dzięki temu znajdzie się w nich miejsce na ‎część wypoczynkową bądź rekreacyjną, kącik zabaw dla dzieci czy ogródek ziołowy. Ciekawym ‎rozwiązaniem będą również apartamenty z antresolami. Jedynie wyobraźnia mieszkańców może być ‎ograniczeniem podczas aranżacji takiej przestrzeni.‎

zobacz inwestycję

Osiedle Blisko

  • blisko plaży

  • blisko morza

  • blisko centrum

Zaplanowaliśmy jeden budynek w kształcie litery U. Będzie miał 5 pięter, przy czym ostatnie zostanie nieco wycofane. Dzięki temu mieszkania na tej kondygnacji będą miały fenomenalne tarasy – udane spotkanie z najbliższymi na świeżym powietrzu gwarantowane!

Przewidzieliśmy 86 mieszkań od 1- do 5-pokojowych (33 – 107 m. kw.). Wiele z nich idealnie sprawdzi się dla rodzin, bowiem zaprojektowaliśmy funkcjonalne rozwiązania – ustawne pokoje, oddzielną kuchnię, balkon, miejsce na szafy w przedpokoju i sypialniach. Z kolei mniejsze mieszkania to świetna propozycja pod wynajem lub jako pierwsze, własne M.

zobacz inwestycję

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, jakiego szukasz!

Dlaczego Spravia?

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie

  • Kompetencje

  • Bezpieczeństwo

Zobacz nasze inne inwestycje

Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
Jak mieszkamy? Gdzie szukać mieszkania? Kupować teraz czy czekać na program pomocowy? A może wynajmować? Jak zieleń wpływa na jakość życia? Na te i inne pytania w cyklu podcastów „Mieszkaj i żyj” odpowiadają eksperci Spravii. Słuchaj naszych podcastów w TOK FM
włącz i słuchaj