Jesteś tutaj: O firmie / Działalność społeczna / 2016/2017

Działalność społeczna - 2016/2017

Gdańsk - 100 uczniów z Gdańska na gali piłki ręcznej – wrzesień 2016
Uczniom dwóch szkół z Zaspy (Zespół Szkół nr 8 z ul. Meissnera 9 (SP 5 i Gimnazjum 18) oraz Zespół Szkół nr 13 z ul. Startowej 9 (SP 92 i Gimnazjum 17) przekazaliśmy 100 biletów na wielką galę piłki ręcznej w Ergo Arenie. Na uczniów - być może przyszłych szczypiornistów - czekało mnóstwo wrażeń i emocji. W hali na granicy Gdańska i Sopotu zmierzyły się dwie legendy: 10-krotny Mistrz Polski, powracający do najwyższej klasy rozgrywkowej - Wybrzeże Gdańsk i 13-krotny Mistrz Polski, obecny triumfator Ligi Mistrzów – VIVE Tauron Kielce. Meczowi towarzyszyła fantastyczna oprawa.

 

Gdańsk - siatkarze z gdańskiej Zaspy już grają – jesień 2016 r.
Drużyna siatkarzy ZKPiG nr 13 rozpoczęła rozgrywki w Amatorskiej Lidze Siatkówki Rodziców. W koszulkach BXN prezentują się naprawdę elegancko.
Zachęcamy do kibicowania. My trzymamy kciuki.

 

Kraków - #DobreSasiedztwo – jesień/ zima 2016 r.
Jesienią 2016 roku przeprowadziliśmy w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony akcję #DobreSąsiedztwo. Wpłynęło aż 10 projektów. Można było się z nimi zapoznać na stronie www.dobresasiedztwo. Zgłoszenia dotyczyły relacji sąsiedzkich: m. in. aktywizacji dzieci czy zajęć dla całych rodzin. Los projektów był w rękach internautów. To oni - głosując - wskazali trzy projekty, na realizację których przekażemy po 3.000 zł. Oddano blisko 18 tysięcy głosów!
Wśród nagrodzonych projektów znalazły się:

1. „Ferie z Prądniczanką” - zajęcia sportowe, gry i zabawy rekreacyjne dla dzieci i młodzieży.
2. „Dla juniora i seniora” – cykl spotkań sąsiedzkich, dzięki którym będzie możliwa integracja zarówno międzypokoleniowa, jak i sąsiedzka. Dla uczestników zostaną zorganizowane zajęcia ogólnorozwojowe. W planie m.in.: nauka tańca, zumba, gimnastyka, joga oraz ćwiczenia profilaktyczne na zdrowy kręgosłup.
3. „Aktywni pokoleniowo II” – cykl warsztatów dla dorosłych, które poprzez grupową, ale i indywidualną pracę z trenerem, wesprą w powrocie na rynek pracy. Zajęcia mają pomóc w określeniu celów zawodowych, rodzinnych oraz sposobu ich realizacji.

 

Warszawa - ławka "Żoliborz Krasińskiego” wzbogaciła Szlak Literacki w Warszawie – jesień/ zima 2016 r.
Podczas „Wielkiej Zbiórki Książek” w Warszawie powstał szlak literacki stworzony przez 10 „zaczytanych ławek”. Ławek przybywa. Kolejną jest nasza ławka ustawiona przed CH Arkadia.

Dzięki ławkom akcenty literackie są dostępne nie tylko w księgarniach czy bibliotekach, ale również w przestrzeni miejskiej. Każda z ławek została pomalowana motywami nawiązującymi do literatury polskiej, bajek i baśni polskich pisarzy. Ławki literacko-artystyczne to sposób na promocję czytelnictwa.

 

Poznań - Wilda w Ruchu – jesień 2016 r.
Były to trzy weekendy wypełnione spektaklami, wystawami, koncertami i warsztatami. Celem wydarzenia była prezentacja twórczości artystów związanych z tą dzielnicą miasta. Nie zabrakło także gości spoza Poznania - tak by połączyć to, co rodzime z tym, co na co dzień trudno dostępne.

Dobór repertuaru pozwolił mieszkańcom Wildy i całego Poznania na zapoznanie ze sztuką związaną z szeroko rozumianym ruchem. Była to dokonała okazja, by zobaczyć artystów w swoistym laboratorium sztuki - nie zabrakło więc spektakli eksperymentalnych, a także bardziej tradycyjnych form teatru, koncertu elektro i tanecznego jam session w podziemnym przejściu pod ulicą Matyi. Poznaniacy mogli obcować ze sztuką, uczestniczyć w warsztatach aktorskich i tanecznych. To wszystko w przestrzeni miejskiej - na wildeckich ulicach i w lokalach.

Łącznie we wszystkich wydarzeniach wzięło udział ok. 500 osób. Festiwal został dofinansowany przez Radę Osiedla Wilda w ramach Wildeckich Inicjatyw Osiedlowych, a my byliśmy jego sponsorem.

 

Poznań - projekt JEDNOśladem poznańskich dzielnic: wycieczka i przewodnik rowerowy – jesień 2016 r.
W sobotę 24 września 2016 r. na Plaży Miejskiej Rataje spotkali się entuzjaści dwóch kółek. Grupa pod przewodnictwem twórców fanpage'a Rowerowe Wycieczki Poznań wyruszyła na wycieczkę w kierunku Parku im. ks. Tadeusza Kirschke (Nadolnik). Byliśmy pomysłodawcą i sponsorem tego wydarzenia.

W Poznaniu z roku na rok rozbudowywana jest infrastruktura jednośladowa - powstają nowe odcinki ścieżek rowerowych oraz stacje PRM. To z pewnością cieszy miłośników wypadów na dwóch kółkach. Z myślą o nich powstał projekt JEDNOśladem poznańskich dzielnic, na który składają się przewodnik rowerowy oraz wspomniana wycieczka. 

Przewodnik rowerowy skupia się na miejskich trasach, które można rozpocząć właśnie w parku Nadolnik. Znajdziemy w nim pięć kierunków: Jezioro Maltańskie, Jezioro Rusałka, Stary Rynek, Rezerwat Meteoryt Morasko oraz Plaża Miejska Rataje. Oprócz map z zarysem trasy, opisane zostały także najciekawsze miejsca, które może zobaczyć przy okazji wycieczki. Zainteresowani mogą również obejrzeć firmy z przejazdów tymi trasami, opublikowane na kanale w portalu YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCPn3JH-ND56e-odcxgW983w. Przewodniki są dostępne dla wszystkich zainteresowanych w biurach Budimeksu Nieruchomości w Poznaniu.

Wycieczka rowerowa zakończyła się w okolicach Parku im. ks. Tadeusza Kirschke (Nadolnik). Na miejscu czekał zdrowy poczęstunek oraz policjanci, którzy wszystkim zainteresowanym zabezpieczyli (oznakowali) rowery przed kradzieżą.

Za merytoryczne opracowanie tras w przewodniku oraz wycieczkę rowerową odpowiadają Piotr Krzyśka i Artur Kaiser. Partnerem medialnym tego wydarzenia była Gazeta Wyborcza Poznań, a cały projekt został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

 

Warszawa - sportowy maj i czerwiec 2017 r. na Siekierkach
Współpraca w Fundacją BO Warto to zawsze przyjemność. Wiosną 2017 r. miał miejsce Sportowy Dzień Dziecka - Turniej dla Siekierkowskich Przedszkolaków oraz Czerwcówka pod Kopcem. Jak zawsze było dużo zabawy i pozytywnych sportowych emocji. Cieszy nas, że nasze zaangażowanie w zakup medali, nagród, drobnych upominków oraz słodyczy i owoców dla uczestników spotkało się z miłym przyjęciem.

Poznań - #DobreSąsiedztwo na Łazarzu - styczeń/luty/marzec 2017 r.
W połowie lutego 2017 roku na poznańskim Łazarzu  wystartowała akcja #dobresasiedztwo. To inicjatywa mająca na celu zachęcenie mieszkańców, instytucji i różnego rodzaju organizacji, aby zgłaszali pomysły na pozytywne zmiany w swojej dzielnicy. Warto było wziąć w niej udział, gdyż każdy z trzech zwycięskich projektów otrzymał po 3.000 zł. O tym, jaki pomysł otrzymał wsparcie, zadecydowali sami mieszkańcy.

Akcja #dobresasiedztwo bardzo spodobała się łazarzanom. Na konkurs mikrograntowy zgłoszono 10 bardzo ciekawych projektów. Były wśród nich m.in. pomysły na warsztaty teatralne, majówki, pikniki, festiwale... Walka o głosy trwała dosłownie do ostatniej minuty! Mieszkańcy Łazarza wybrali trzy najciekawsze projekty.

Największą liczbę głosów zdobył Łazarski Festiwal Zdrowia zgłoszony przez Centrum Inicjatyw Młodzieżowych HORYZONTY. W ramach tego wydarzenia zorganizowane zostały cykliczne warsztaty z fizjoterapeutą. Program zajęć - teoretycznych i praktycznych – był adresowany przede wszystkim do osób starszych. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak unikać złej postawy, jak pozbyć się bólu kręgosłupa oraz jak pomagać osobom niepełnosprawnym. Na zakończenie Festiwalu w Parku Wilsona odbył się piknik z różnorodnymi atrakcjami. Wśród nich - wspólny bieg dookoła parku.

Drugie miejsce w głosowaniu mieszkańców zajął pomysł Szczepu Łazarz - warsztaty muzyczne „Łazarskie Wyjce”. Był to cykl spotkań z poznańskimi muzykami. Do udziału w nich została zaproszona młodzież szkolna oraz studenci. Uczestnicy mogli podszkolić swoje umiejętności gry na instrumentach. Warsztaty zakończyły się dzielnicowym jam session w ramach Dni Łazarza 2017.
Trzecim projektem, który otrzymał dofinansowanie, był Piknik sąsiedzki w Ogrodzie Łazarz, który przygotował Klub Krąg działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Podczas wydarzenia odbyły się warsztaty kulinarne, animacje dla dzieci oraz zajęcia plastyczne pt. „Czysty Łazarz”. W ich ramach dzieci przygotowały ekologiczne torebki na psie odchody, które są dużym problemem każdej śródmiejskiej dzielnicy. Otrzymali je wszyscy uczestnicy pikniku. Podczas imprezy wystąpił także zespół muzyczny.

Poznań - plac rekreacyjny przy ul. Czwartaków – kwiecień 2017 r.
Plac zabaw przy ul. Czwartaków nie zachęcał najmłodszych do zabaw. Przestarzałe i mało atrakcyjne sprzęty były tak zaniedbane, że korzystanie z nich mogło być niebezpiecznie i przez pewien okres zdecydowano się na całkowite zamknięcie terenu.

Dzięki staraniom Rady Osiedla Wilda obecnie plac czeka dzieci! Wymieniono ogrodzenie i bramę, odświeżono trawnik, zamontowano nowe urządzenia do zabawy, a teren uzupełniono o sprzęty zewnętrznej siłowni oraz elementy małej architektury.

Rewitalizacji dokonano po konsultacjach projektu z mieszkańcami Wildy w trybie „zaprojektuj i wykonaj”. Bardzo cieszymy się, że nasza firma miała w tym dziele swój udział. Przekazaliśmy część środków na przeprowadzenie niezbędnych prac. Wzięliśmy też udział w uroczystym otwarciu zrewitalizowanego placu – przekazaliśmy najmłodszym gadżety i słodkie upominki.

Poznań - zakup i transport materiałów papierniczych dla Stowarzyszenia na Tak – kwiecień 2017 r.
W odpowiedzi na prośbę działającego w obrębie Łazarza Stowarzyszenia na Tak o zakup materiałów papierniczych umożliwiających przeprowadzenie terapii zajęciowej zdecydowaliśmy się wspomóc tę czyniącą wiele dobrego organizację sprawującą opiekę na osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. W tym celu zakupiliśmy potrzebne do prowadzenia zajęć materiały papiernicze: bloki rysunkowe, kredki, kolorowe papiery. Zdecydowaliśmy się także wyprzedzić nieco oczekiwania Stowarzyszenia i przekazać jej drukarkę atramentową wraz zapasem tuszów – sprzęt konieczny do prowadzenia każdej działalności, a często dla tego typu organizacji nieosiągalny.

Warszawa - remont zabytkowej dzwonnicy i wymiana serc dzwonów – luty 2017 r.
Na warszawskim Żoliborzu w lutym 2017 r. podjęliśmy współpracę z parafią św. Stanisława Kostki w dzielnicy Żoliborz.

Współpraca polega na przeprowadzeniu prac remontowych konstrukcji dzwonnicy modernistycznego kościoła z 1930 roku oraz na wymianie serc dzwonów. Dzięki ww. robotom konstrukcja wieży została wzmocniona, co pozwoliło na ponowne uruchomienie dzwonów. Zdemontowane serca trafiły zaś do muzeum.
Byliśmy głównym sponsorem prac.


 

Gdańsk - projekt Zaspa – wiosna 2017 r.
Wiosną 2017 r. zostaliśmy partnerem akcji „Projekt Zaspa”. Dzięki temu udało się zrewitalizować obszar pomiędzy stacją kolei miejskiej na gdańskiej Zaspie  i dawnym pasem startowym. Był to teren od lat zaniedbany, niewykorzystywany przez mieszkańców, niespełniający żadnych funkcji społecznych. Teraz mieszkańcy maja nowy skwer, odnowione elewacje sklepików i nowy … poziomy mural!
Zdjęcie użytkownika Wystartuj na Zaspie.

Gdańsk - Święto Zaspy – czerwiec 2017 r.
3 czerwca na gdańskiej „Saharze” odbyły się huczne obchody Święta Zaspy. Tego upalnego dnia uczestniczyliśmy w Festynie Rodzinnym oraz w Biegowych Grand Prix Dzielnicy Zaspa Młyniec. Byliśmy sponsorem głównego etapu Biegowych Grand Prix. Pierwsza sobota czerwca na Młyńcu obfitowała w sportowe atrakcje przygotowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Było wesoło i kolorowo, tłumnie i gwarnie oraz bardzo aktywnie. W samych biegach wzięło udział prawie 400 dzieci oraz 250 dorosłych! Imprezę urozmaiciły liczne miejsca aktywności na terenie: punkty z piłką nożną dla dzieci, loteria fantowa, skoki przez przeszkody, bańki mydlane, konkursy, występy zespołów dzieci i młodzieży ze szkół na Zaspie oraz występ zespołu Golce.

 

 

Gdańsk - parasol dla seniora – jesień 2017 r.
Naszymi firmowymi parasolami z przyjemnością podzieliliśmy się z gdańskimi seniorami z Zaspy. Dzięki nim spacer po dzielnicy stał się o wiele bardziej przyjemniejszy. Nasz parasol uchroni seniora przed opadami, ale również może służyć jako podpora. Życzymy wielu udanych spacerów!

Gdańsk - defibrylator na Zaspie – listopad 2017 r.
W listopadzie przekazaliśmy społeczności gdańskiej Zaspy automatyczny defibrylator zewnętrzny. Urządzenie ratujące życie zostało zamontowane w budynku XV Liceum Ogólnokształcącego na gdańskiej Zaspie, przy ul. Pilotów 7, koło portierni, dostępne jest całą dobę.
Defibrylator (AED) to niewielkie, w pełni zautomatyzowane urządzenie, które po podłączeniu elektrod do klatki piersiowej poszkodowanego analizuje rytm serca i określa, czy osoba ta wymaga defibrylacji. Aparat jest bardzo prosty w obsłudze, bezpieczny zarówno dla osoby ratującej jak i ratowanego. Może pracować w trybie dla dorosłych jak i dla dzieci. Od momentu włączenia urządzenie prowadzi użytkownika komendami głosowymi i wspiera skuteczne udzielanie pierwszej pomocy. Użycie defibrylatora do resuscytacji nieprzytomnej osoby zwiększa jej szanse na przeżycie o około 75 proc., pod warunkiem że użyjemy sprzętu w ciągu kilku minut od zatrzymania krążenia.

Dodatkowo szkoły na Zaspie: Szkoła Podstawowa nr 92 oraz XV Liceum Ogólnokształcące wzbogaciły się o defibrylator treningowy. Służy dzieciom i młodzieży do celów edukacyjnych, dzięki temu w dzielnicy zwiększyła się umiejętność udzielania pierwszej pomocy.
Trzymamy kciuki za to, żeby defibrylator nigdy nie był potrzebny.

Przypomnijmy, że jego zakup był wynikiem głosowaniem mieszkańców Zaspy na nazwę osiedla na dawnym pasie startowym. Zwyciężyła Zaspa VVita.


Mikołajkowe Zawody Sportowe w XV LO wraz z pokazem użycia defibrylatora


Pokaz użycia defibrylatora  - szkolenie dla rodziców SP nr 92 w Gdańsku

Poznań - spacery po Łazarzu – maj/czerwiec 2017 r.
20 maja odbył się pierwszy zainicjowany przez nas spacer po Łazarzu. Po okolicznych zakamarkach oprowadził nas Piotr Ciesielski, przewodnik związany z Grupą Przewodników PoPoznaniu.pl. Udział w wycieczce był bezpłatny, a na zakończenie przewidziany był drobny poczęstunek w naszym biurze przy ul. Głogowskiej.

Pierwszy spacer odbył się ulicami tzw. Górnego Łazarza. Tak nazywana jest część dzielnicy znajdująca się na zachód od ul. Głogowskiej. Wyróżnia ją piękna secesyjna zabudowa i dwa - zupełnie się od siebie różniące - parki, w których znajdują się ważne dla miasta obiekty.
Przewodnik przedstawił fascynującą historię PeWuKi, nie zabrakło także opowieści o nietuzinkowych mieszkańcach Górnego Łazarza.

Drugi organizowany przez nas spacer po Łazarzu rozpoczął się pod kościołem pw. Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej 97. Podczas wycieczki sprawdziliśmy, gdzie mieszkał Stary Marych, a także poszukaliśmy... średniowiecznych zamków. Trasa wiodła przez serce dzielnicy, czyli Rynek Łazarski. Nie zabrakło także okazji do spaceru jedną z najkrótszych ulic Poznania - Gąsiorowskich, gdzie powstaje nasza nowa inwestycja.

Wycieczki kończyły się w naszym biurze sprzedaży przy ul. Głogowskiej 18 tradycyjnym słodkim poczęstunkiem i kawą.

W obu spacerach wzięło udział ponad 200 osób!
Cykl spacerów po Łazarzu honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Poznania.

 

Poznań - KIDS majówka w parku Nadolnik – maj 2017 r.
27 i 28 maja 2017 z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Dziecka, specjalnie dla nich w sąsiadującym z osiedlem Na Smolnej Parku im. Ks. Tadeusza Kirschke (zwanego Nadolnikiem) zorganizowaliśmy KIDS Majówkę - czyli cykl edukacyjnych zabaw uwielbianymi przez wszystkich klockami LEGO.

Za pomocą klocków LEGO najmłodsi mogli rozwinąć swoją kreatywność. Warsztaty prowadzone były przez doświadczonych animatorów w trzech grupach wiekowych:

  • PRZEDSZKOLAKI LEGOLAKI (3-5 lat) - zabawy z klockami LEGO DUPLO, które pomogły nauczyć się i utrwalić literki alfabetu, liczby, kolory i kształty
  • BUDUJĘ i WIEM (5-7 lat) - nieco starsze dzieci b miały okazję budować modele na podstawie dostępnych planów
  • ROBOTYKA DLA JUNIORA (7-10 lat) - wyzwanie dla małych majsterkowiczów! W trakcie tej zabawy dzieci tworzyły złożone modele zawierające elementy, które umożliwiały wprawienie ich w ruch

Nie zabrakło także kącika z klockami dla maluchów, które nie chciały uczestniczyć w zorganizowanych zabawach, a także zjeżdżalni, baniek mydlanych i malowania twarzy.
W parku na dzieci  czekał także zdrowy poczęstunek: świeże kanapki i owoce oraz woda i soki.

 

Gdańsk - ssak medyczny dla Hospicjum św. Judy Tadeusza w Gdańsku
W lipcu wsparliśmy pomocą Hospicjum Św. Judy Tadeusza w Gdańsku. To hospicjum domowe, które ma pod opieką pacjentów z Gdańska Śródmieścia oraz z dzielnic: Zaspa, Przymorze, Oliwa i Żabianka. Przekazaliśmy środki na zakup ssaka medycznego - urządzenia bardzo potrzebnego osobom leżącym, terminalnie chorym.

Zawsze bezpiecznie, zawsze pewnie Zawsze bezpiecznie, zawsze pewnie
Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spravia sp. z o. o., ul. Skierniewicka 16/20, 01-230 Warszawa, kontakt e-mail: warszawa@spravia.pl, telefon: 22-623-65-55. Spravia przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz w celu marketingowym – w tym profilowania (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Spravia sp. z o. o. w celu marketingu produktów lub usług Spravia sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na używanie przez Spravia sp. z o. o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/rozmowa telefoniczna).

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@spravia.pl. Spravia przetwarza dane osobowe w celu realizacji procesów, a odbiorcami tych danych mogą być dostawcy rozwiązań IT, podmioty z grupy Budimex/Ferrovial, dostawcy usług marketingowych, pośrednicy oraz banki. Dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego do spółek: Hewlett-Packard GlobalSoft Private Limited - EC2 Campus, HP Avenue, Survey No. 39 (PART), Electronic City Phase II, Hosur Road Bangalore, 560 100 Bangalore, Indie, przy czym przekazanie danych osobowych do państwa trzeciego odbywa się z zachowaniem odpowiedniego poziomu ochrony, na podstawie z art. 46 ust. 2 pkt c) RODO. O możliwościach uzyskania kopii danych lub o miejscu udostępnienia danych można się dowiedzieć poprzez kontakt ze Spravią. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji procesu ofertowania, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Ma Pani/Pan prawo do żądania od Spravii dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi podjęcie kontaktu i przygotowanie oferty.

Pola oznaczone są obowiązkowe

Prosimy o zaznaczenie obu zgód - tylko wtedy będziemy mogli przekazać pełne informacje o nas i naszych inwestycjach

zamknij komunikat
Zakup gruntów
Dlaczego warto nam zaufać?
Adres wydrukowanej strony: https://spravia.pl/dzialalnosc-spoleczna-2016-2017.htmlWydrukowano dnia 02-12-2021Spravia dawniej Budimex Nieruchomości 2008 - 2021
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Bądź z nami na LinkedIn
Bądź z nami na LinkedIn

Spravia sp. z o. o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Spravia sp. z o. o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod@spravia.pl