Budimex Nieruchomości zmienia się w Spravię.

Nowa nazwa to nowy etap w naszym rozwoju. W nazwie Spravia intuicyjnie wyczuwamy siłę,
moc i sprawczość, czyli to, co niezbędne, aby każdy projekt został z sukcesem zrealizowany.

Damian Kapitan

Jak mówi Damian Kapitan, prezes zarządu,

Budimex Nieruchomości jest synonimem wiarygodności i bezpieczeństwa, a Spravia będzie kontynuacją tych wartości. To jednocześnie potwierdzenie naszego dotychczasowego hasła „dotrzymane obietnice”, które przecież od lat jest naszym DNA. Z tego słyniemy i z tego jesteśmy dumni.

Dlatego nasze doświadczenie, kompetencje, profesjonalizm i odpowiedzialność społeczna pozostaną wartościami, które wciąż będziemy rozwijali.

Nasz dotychczasowy właściciel - Budimex SA - podpisał umowę sprzedaży Budimeksu Nieruchomości. Nowi właściciele – polski fundusz inwestycyjny Cornerstone Partners oraz czeska grupa deweloperska Crestyl – zamierzają rozszerzyć dotychczasową działalność naszej firmy. Jednocześnie segment mieszkaniowy niezmiennie pozostanie głównym trzonem naszej oferty.

nowi właściciele

rozwijamy się

Celem nowych właścicieli jest stworzenie silnej grupy deweloperskiej, która w krótkim czasie stanie się krajowym liderem na rynku nieruchomości. Liczymy, że wymiana wiedzy i kompetencji oraz wspólne wartości szybko przyniosą oczekiwane rezultaty.

Wykorzystując efekt synergii, będziemy mogli już w niedługim czasie przedstawić nową, rozszerzoną ofertę, tj. inwestycji apartamentowych (premium) czy mieszkań na wynajem. Jednocześnie głównym filarem naszej działalności pozostanie – jak dotychczas – budowa mieszkań deweloperskich na sprzedaż.

Cornerstone Partners to firma inwestycyjna z 20-letnim doświadczeniem, która prowadzi transakcje private equity w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w zarządzaniu aktywami i budowaniu ich wartości. Osiągnięcia spółki są doceniane na wielu europejskich rynkach.

Z kolei Crestyl to grupa deweloperska działająca w Czechach. Posiada szeroką ofertę i jest liderem na rynku projektów wielofunkcyjnych, tj. mieszkaniowych, biurowych i handlowych w kategorii premium.

Zobacz nasze inwestycje

www.spravia.pl

#dotrzymaneobietnice